Współpraca

Nazywam się Rafał Zieliński. Od kilku lat jestem psychologiem i psychoterapeutą. Po studiach teoretycznie i praktycznie poznawałem różne koncepcje i metody z zakresu pomocy psychologicznej na stażu w Instytucie Psychiatrii i Neurologii, na oddziale Nerwic w Warszawie. Szczególnie cenię udział w studiach podyplomowych „Diagnoza Psychologiczna w Praktyce Klinicznej” w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej.

Konsultacje psychologiczne, diagnozowanie problemu,  motywowanie do zmiany. Realizacja programu ograniczającego picie  –  adresowany do pacjentów o mniej nasilonych objawach chorobowych Terapia uzależnień – adresowany do pacjentów chcących zachować trwałą abstynencję Terapia współuzależnienia i Dorosłych Dzieci Alkoholików Krótkoterminowa Terapia Par –  wspieranie pary w sytuacji leczenia osoby uzależnionej, poprawa relacji, zrozumienie siebie nawzajem

Gabinet Psychologii i Psychoterapii to miejsce, w którym w profesjonalny, dyskretny, zindywidualizowany sposób mogą Państwo otrzymać pomoc i wsparcie psychologiczne w każdej życiowej sytuacji. Oferujemy konsultacje psychologiczne oraz psychoterapię indywidualną w nurcie psychoterapii psychodynamicznej. Łukasz Syroka – magister Psychologii na Uniwersytecie Gdańskim, ukończył szkolenie z zakresu Psychotraumatologii, jest w trakcie szkolenia do Certyfikatu Psychoterapeuty Psychoanalitycznego. Pracuje jako psycholog w poradni zdrowia psychicznego oraz poradni leczenia uzależnień.